İletişim

Ayça Hurdacılık İletişim

Hurdalarınız değerinde ve adresinizden satınalınır.


İstanbul'un tüm semtlerine hizmetimiz vardır.

Bize aşağıdaki numaralardan ve mail adresinizden ulaşabilirsiniz.

Adres : Tozkoparan Mah Eski Londra Asfaltı Cad No 20/A Güngören İstanbul

Telefon : +90 530 510 2115
Mail: info@aycahurdacilik.com

İletişim formu

Geri dönüşüm, hurda malzeme alımı, fabrika bozum ve sökümü, otel hurdası alımı ve diğer geri dönüşümlü malzemelerin satışı hakkındaki sorularınızı ve merak ettiğiniz konuları bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bizimle sohbet penceresi üzerinden iletişime geçebilir ve Whatsapp hattımızdan sorular sorabilirsiniz.


  Sık sorulan sorular

  Hurda alım ve satımı ile ilgili olarak sıkça sorulan sorularınız bir nebze cevaplandırmaya çalıştık, merak ettiğiniz konular bu listede yoksa bizimle iletşime geçebilirsiniz.

  1Kağıt ve Plastik Hurdası Alıyor musunuz?
  Ayça Hurdacılık olarak, kağıt ve plastik hurda alımlarımız bulunmaktadır. Toplu olarak teslim edeceğiniz kağıt ve plastik hurdanızı adresinizden teslim alabiliriz.
  2Ne Tür Hurdalar Alıyorsunuz.?
  Ağırlıklı olarak, demir, paslanmaz çelik, bakır, sarı, pirinç, alüminyum ve kablo hurdalarınızı değerinde satın alıyoruz.
  3Fabrika Bozum ve Söküm Hizmetleriniz Hakkında Bilgi Verebilir Misiniz?
  Kapanan, atıl duruma düşen ve işlevselliğini yitirmiş her türlü fabrikayı içindeki makine parkuru ile birlikte satın alıyoruz. Satın aldığımız bu fabrika ve makine parkurunu kendi personelimiz ile söküp, hurda haline getiriyor ve geri dönüşüme katıyoruz.
  4Otel Hurdası Alıyor Musunuz?
  Tüm otel, hotel, pansiyon ve turistik tesislerin, metal hurdalarını satın alıyoruz. Bu hurdalar, metal dolaplar, çelik mutfak malzemeleri, metal yataklar, kablo, çatal, kaşık, tencere gibi malzemeleri toplu olarak değerinde ve adresinizden teslim alıyoruz.
  WhatsApp chat